Kniha ,,Plzeňské rodinné fotoalbum" je na světě!


Kniha Plzeňské rodinné fotoalbum vznikla na základě stejnojmenného projektu realizovaného v rámci programu Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury.

Plzeňské rodinné fotoalbum je součástí většího projektu s názvem Skryté město, který pracuje s historií a živými příběhy plzeňských obyvatel. Rodinné fotografie nasbírané přímo od Plzeňanů ukazují, jaký byl a jaký je dnes jejich každodenní život, jak tráví volný čas, kam jezdívali na víkendy, nebo kde se v Plzni nejraději setkávají…

V projektu se podařilo nasbírat více jak 3000 starých i současných fotografií, z jejichž výběru byly uspořádány v Plzni dvě velké výstavy v prostorách kreativní zóny DEPO2015. Aktuální výstava potrvá až do 31. 1. 2016. Publikace je zároveň katalogem obou výstav a zahrnuje 180 fotografií.

Autorem Plzeňského rodinného fotoalba je Kristýna Jirátová a Jean-Pierre Moulères. Kniha byla vydána 10. prosince 2015 Českou tiskovou kanceláří (ve spolupráci s Plzeň 2015, o.p.s.) a je k dispozici v českém a anglickém jazyce. Na 200 stranách najdete na 180 fotografií.

Kniha bude v prodeji na recepci DEPO2015 od 11. 12. za cenu 290,- Kč.

12. prosince si ji můžete pořídit za speciální cenu 250,- Kč- buď na recepci DEPO2015, nebo ve stánku, který bude umístěn na konci „Nejdelšího fotoalba“.


Vybrané aktuality
Naposledy přidané
Archiv
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square