Plzeňské rodinné fotoalbum: Ráj mezi čtyřmi řekami

21/ 10/ 2015 - 31/ 1/ 2016

DEPO2015, Presslova 14

Plzeň

Finální výstava projektu Plzeňské rodinné fotoalbum „Ráj mezi čtyřmi řekami“ obsahuje velký výběr z nasbíraných rodinných fotografií a je tak vyústěním celého projektu.

Jaký byl a je každodenní život Plzeňanů? Jak tráví volný čas dnes, kam jezdívali na víkendy, kde se v Plzni nejraději setkávají? Cílem unikátního projektu Plzeňské rodinné fotoalbum je rozpoznání identity a charakteru města skrze vytvoření rodinného fotoalba na základě sběru starých i současných fotografií od obyvatel Plzně. Co pro vás symbolizuje město Plzeň? Každý z nás má doma krabici či album s fotografiemi, téměř každý dnes fotí na digitální fotoaparát či mobilní telefon. Máme jistě fotky z práce, z prázdnin v plzeňském regionu, z chalupy, fotky rodiny nebo přátel, fotky oblíbených míst. Jsou to obrazy, které popisují epizody našeho života, a které určitým způsobem popisují život nás všech.

Cílem projektu Plzeňské rodinné fotoalbum je nahlédnutí do minulého a nynějšího každodenního života Plzeňanů, rozpoznání identity a charakteru města skrze vytvoření rodinného fotoalba na základě sběru starých i současných fotografií od obyvatel Plzně.

Plzeňské rodinné fotoalbum nabízí možnost vytvořit „společné album z našich alb“, album života plzeňských obyvatel, společný obrázek města Plzně.

Více o projektu se dozvíte na: http://fotoalbum.plzen.eu/

Tento projekt připravil organizační tým projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 a akce je součástí vlajkových projektů Továrny na představivost a Skryté město.


Vybrané aktuality
Naposledy přidané
Archiv
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square